Informácie o obchode najlacnejšie biokrby

Biokrb

Biokrb je prenosný prípadne neprenosný krb určený na dekoračné účely, ktorý je taktiež efektívnym zdrojom tepla. Nevyžaduje žiadnu špeciálnu inštaláciu,  alebo komín, nemusíte sa starať o drevo alebo  odstraňovanie popola. V biokrboch sa dajú  efektívne spáliť biopalivá, ktoré poskytujú "živý"  a nie statický plameň ako sviečky. Vplyvom spaľovania vzniká vodná para a oxid uhličitý v bezpečnom  množstve takže na ich odstránenie postačí bežné vetranie. Krb nezapácha a nevypúšťa žiadne sadze  ani dym.

Najväčšou výhodou krbov je, že ich môžete nainštalovať do priestorov, ktoré nie sú vhodné pre inštaláciu klasických krbov. Biokrb nepotrebuje komín a slúži ako dekorácia alebo doplnkový zdroj tepla v byte. Biokrby sú navrhnuté aj pre inštaláciu do steny, tehál alebo sádrokartónu. Biokrby sú vyrábané zo švédskej ocele a striekané práškovou farbou odolnou voči poškriabaniu a vysokým teplotám.

Biopalivo(bioetanol)

Biopalivo je kľúčovým prvkom každého biokrbu, bez ktorej v zásade nemôže fungovať. Biopalivo je 100% organický etanol, ktorý v priebehu spaľovacieho procesu absolútne nevypúšťa žiadne škodlivé plyny, nečistoty alebo toxíny. Spaľovanie biopalív neprodukuje žiadnu vôňu, a preto je určené práve do interiérov.

LiveZilla Live Help