50PCS/VEĽA!22-28 cm dlhej Striebornej Lakovanej Prírodné Perie,Ručné Maľovanie COQUE CHVOSTOVÉ PERÁ pre millinery,remeslá,Dodávky

  • Recenzie
  • Skladom
€17.72

Štítky: millinery veľké kvety, millinery kvety závoj, Pierko, perie vzor striebro, veľká klietka, bird house dreva, dgjud hodinky, povedal pierko striebro, striebro maľované perie, hodiny a hodinky wwoor.

50PCS/VEĽA!22-28 cm dlhej Striebornej Lakovanej Prírodné Perie,Ručné Maľovanie COQUE CHVOSTOVÉ PERÁ pre millinery,remeslá,Dodávky

Materiál:coque chvostové perá

Veľkosť:22-28 cm dlhé

Qty:50pcs za veľa

Farba:strieborná

Tieto kohút peria sú fantastické pre vytváranie masiek, kostýmy, hlavy, šaty, klobúky, pierko fascinators a všetky druhy remesiel, ktoré vyžadujú dramatické ziskov a strát. Ideálne pierko pre všetky crafters, milliners a dizajnérov .

Láskavo upozornenie:

22-28 cm kohút perie

Môže byť použitý folr remesiel, šperkov alebo predlžovanie vlasov alebo lietať viazanie

Časté otázky : OTÁZKA:Ako môžem zaplatiť za môj nákup?

Odpoveď: akceptujeme nasledujúce spôsoby platby: Ali-Escrow Otázka:koľko to stojí na loď do mojej krajiny?

Odpoveď:Balík menej ako 2 Kg vám bude dodaný Čína Príspevok Letecky, ktoré je doprava zdarma do 26 krajín, ako tieto: Spojené Štáty, Spojené Kráľovstvo; Austrália; Brazília; Kanada, Taliansko, Turecko, Španielsko; Malajzia; Francúzsko, Rusko, Švédsko, Nový Zéland; Nórsko, Švajčiarsko, Japonsko; Thajsko; Írsko; Izrael; Belgicko; Poľsko; Južná Kórea; Rakúsko; Nemecko; Dánsko; Singapure.

V ostatných krajinách, a balík nad 2 Kg, kupujúci majú na dovoliť celý lodné náklady. Otázka:Je tam nejaké sledovacie Číslo pre svoj položky?

Odpoveď: Áno, sme loď, na každej objednávke ich Sledovacie Číslo, a môžete si prezrieť zásielku staus na príslušné webové stránky. Q:Má tento produkt prísť s maloobchodných balíkov?

Odpoveď: Máme vyhlásený za balenie detail na popis jednotlivých produktov, prosím, informujte ho, ďakujeme! Otázka:som predajcov,chcel by som si kúpiť mnohé kúsky položka, čo je veľkoobchodné ceny?

Odpoveď: Ahoj,vďaka za váš dotaz, ak by ste si chceli kúpiť veľké množstvo, prosím pošlite nám e-mail, dáme vám najlepšiu cenu, vďaka!

Možno sa vám bude páčiť


  • vzor: Maľovanie
  • QTY: 50pcs za veľa
  • farba: Striebro Maľované
  • Materiál: Kuracie Pierko
  • Číslo Modelu: FMR0114
  • Veľkosť: 22-28cm long
  • Druh: Kohút Chvostové Perá