Wifi Prepínač 240~930mhz diaľkové ovládanie most WIFI remote VF konvertor pre garážové brány pre Smart Home

  • Recenzie
  • Skladom
€20.12 €16.09

Štítky: btc baník asic baník, asic, alarm b ez p e, prispôsobiť wifi, softwar, 423 mhz diaľkové ovládanie, garážové brány remote controller, rg351m, Alarm, lego technic.

Wifi Prepínač 240~930mhz diaľkové ovládanie most WIFI na VF konvertor pre garážové brány

1. Pevná kód multi rolling code značiek , Veľké skladovanie , Jednoduché nastavenie 2. USB nezávislé napájanie 3. Podpora všetkých frekvenčných medzi 240~930 MHz je WiFi na diaľkový RF signálu prevodníka. Podpora pevná kód, učenie kód a väčšina značiek diaľkové ovládanie, podpora rôznych diaľkové ovládanie frekvenčného pásma SUB-1G (300~348MHZ, 387~464MHZ, 779~928MHZ). Tento produkt je možné pre mobilný terminál na diaľku ovládať na diaľkové ovládanie.

Hlavné Funkcie :

FD065 VF konvertor podporuje rôzne diaľkové ovládanie frekvenčného pásma SUB-1G (240MHZ~930MHZ). Silná Európska Značka kompatibilita FD065 je WiFi na diaľkový RF signálu prevodníka. Podpora pevná kód/učenie kód(napríklad diaľkové ovládanie čip modely PT2260, PT2262, PT2264, EV1527 atď.) a väčšina značiek diaľkové ovládanie ( obr. ako je uvedené nižšie) Rýchle Učenie Po pridaní VF konvertor pre IOS/Android Pridať, môžete vzdelávania 280-928MHz Rf diaľkový ovládač FD065 VF konvertor na App rýchlo. Širší Rozsah Kontroly Na ovládanie RF zariadenia s RF diaľkové ovládanie, budete musieť zostať v interiéri. FD065 VF konvertor pomáha prepínač signálu, umožňuje kontrolu RF zariadenia kdekoľvek a kedykoľvek. Jednoduchá Správa Môžete mať desiatky RF diaľkový ovládač, musíte ich nájsť v každom čase, že vyzerá tak veľmi podobný, ktorá je ktorá ? Teraz jeden FD065 VF konvertor podporuje stovky 1-4 tlačidlá 280-928Mhz Rf diaľkový ovládač, môžete ovládať všetky RÁDIOFREKVENČNÉ zariadenia na Aplikáciu. Môžete názov pre každú diaľkové ovládanie, len sa z našej Telefón, kliknite na tlačidlo na ovládanie

Poznámka: Vážený zákazník, aby sa zabránilo akýmkoľvek problémom a ušetriť váš čas, prosím, pomôžte comfirm s náš služby zákazníkom ak sa originál diaľkové ovládanie môže v súlade s našimi tento WiFi converter, ako si ju kúpite. Ďakujeme za pochopenie a podporu.

Funkcia Produktu:

Zariadenie podporuje viaceré značky diaľkové ovládače a generuje diaľkové radiče priamo prostredníctvom APLIKÁCIE výber značky zoznamu. Neznáme značky môžu identifikovať a pridať značky diaľkové radiče cez vlastné metódy. (Podpora značky podrobný zoznam odkazov) prístroj podporuje kopírovanie univerzálny fixný kód a učenie kód generovať diaľkový ovládač. Diaľkové ovládanie na dlhé vzdialenosti: support SUB-1G multi-frequency(240MHZ~930MHZ), RÁDIOFREKVENČNÉ diaľkové ovládanie signálu je stabilný a dlhé vzdialenosti. Podpora jedným tlačidlom identifikácia: podpora jedným tlačidlom identifikácia, či zákazníka, diaľkové ovládanie frekvencia a kód typu výrobkov podporu. Diaľkové ovládanie: mobilnom termináli môžete na diaľku ovládať diaľkové ovládanie mať pohodlnejší zážitok. Podpora one-kliknite na položku sieťové pripojenie: Jednoduchý prístup k sieti, jednoduchý na obsluhu. Riadenie na diaľku je jednoduché: jeden converter prístroj môže zodpovedať viaceré radiče rôznych značiek, a APLIKÁCIU môžete odstrániť alebo premenovať, rôznych značiek diaľkové ovládače. Podpora pre power-off funkcia pamäte: Po prevodník a radič naučiť za jeden čas, konvertor nemusí relearn diaľkové ovládanie (ktorý je prevodník a radič párovanie kód stačí, ak raz) Podpora modelu, frekvencia a rýchlosť diaľkové ovládanie značku (niektoré značky diaľkové ovládanie nemajú oscilácie odpor): Vlastné (Kópia),Pevná kód a učenia kódov,Automatickej identifikácie frekvencia


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: FD
  • Frekvencia: 240-930mhz
  • Certifikácia: CE
  • Powered: USB Powered
  • Číslo Modelu: FD065