Hra Kane a Lynch 2: Psie Dni (PS3) používané

  • Recenzie
  • Skladom
€7.83

Štítky: ps3, snes hry ps3, hra na ps 3, ps3 hra, hry n ps3, titán jazyk, ruky, nohy v teple, ps3 ovládač, izumi psa dní, Palid.

Ak ste Máte radi na zabíjanie hry, krv a mat, Potom táto hra je pre vás. Kane & Lynch 2: Psie Dni - Pokračovanie Vydané Io Štúdio Interaktívne, pripravený úkryt vám v teple A krvavé ruky.

V Tento čas, v druhej časti hry bude Ak chcete prejsť v Šanghaji. Je to malé mesto, V ktorej mnohí Číňania, prostitútky, Drogy a zbrane. Krvilačných pár Sme " som sa naučil od prvej časti. Ale tí, ktorí Nie na predmet, hovoríme o Lynch a Kane. Možno si myslíte, že sám diabol priniesol im, Siať ničenia a smrti.

Môžete Identifikovať len niekoľko pozoruhodných Rozdiely z prvej časti: Prvá-štýl Streľba-la YouTube, a druhý-hrať teraz Musíme ísť na Lynch. Vizuálne Riešenie je celkom nezvyčajné: na Dážď na fotoaparát tokov kvapky, a keď Bežecká ona je tras a viditeľné odlesky od Svetlo.

Príbeh Hry sa odohráva s pomerne veľkým Rýchlosť, samozrejme, ak nechcete vziať do úvahy Potom množstvo času, ktorý je uvedený Streľba-berú preč Väčšinu času v hre. Nosenie s Bude vám umožnené len 2 druhy Zbrane, ale, v podstate, to je zhromaždený Mŕtvych. Opatrenia v boji, vyzerá takto: Mali by ste zmeniť pozície z jedného útulku Na druhej a po jednom zabiť súpera, Ale niekedy budete musieť použiť Trik.

Humor Hlavné postavy sú trochu ako štýl Duke Nukem hry a niekedy aj robí Smiať sa, a vo všeobecnosti v tejto hre Veľa humorných a komických scén. Tu je moment, kedy ste dali za guľomet Obrovský vojenský vrtuľník. Hudba Dizajn je veľmi dobre udržiavané: Zvuky Zábery, kričí a smrť, utrpenie -Všetko znie veľmi jasné a poteší sluchu.


  • Názov Značky: ŽIADNE