5V 9V 12V Mini DC Adaptér záložných zdrojov Napájania UPS zabezpečenie Núdzového Napájania Zálohovanie CCTV Kamera s Batérie Vstavaný

 • Recenzie
 • Skladom
€21.28 €15.11

Štítky: ups 12v 12, foto camara, fotoaparát b ez p e, miniatúrne ups, nastaviteľné napájanie príslušenstvo, fotoaparát surveil, mini ups 12v 5v, prenosné dotykový displej, mini ups za wifi router, ups ups.

Dôležité Upozornenie:

5V2A, 9V1A a 12V1A je voliteľné Pre systém obmedzenia, Ak ste objednávku, NÁM štýl ukazujú, 5V2A , EÚ štýl ukazujú, 9V1A , UK štýl ukazujú, 12V1A , Pls vybrať si chcel položky. ak sa žiadne špeciálne požiadavky na napájacie adaptéry, pls opustiť správa sa v centre správ, vďaka!

Produkt Koncepcia a použitie:

Napájací adaptér a mini up 2 v 1 je anti-surge online napájania DC transformer = AC na DC mini UPS Adaptér (Transformátor).je to DC UPS Adaptér určený na zabezpečenie núdzového napájania zálohovanie pre všetky druhy DC napájania zariadenia, ako sú routre, modemy, set-top box, VOIP telefónny systém, monitorovací systém, zabezpečovací systém a mnohé kritické telekomunikačných zariadení. to môže poskytnúť hodín prevádzky pri výpadku za nízku cenu tradičné UPS.

Mini UPS Aplikácie: Mini ups hojne využívajú pre fingerprint dochádzky stroj, Požiarnej bezpečnosti systému, bezpečnostný monitorovací systém, bezdrôtové kamery, CCTV kamera ,osobné systém liečby,Dvere bezpečnostný systém, osobné údaje asistent, núdzové osvetlenie, Alarm, osobné komunikačné systémy, rádio, digitálne fotoaparáty, kamery, video kamera,Bluetooth zariadenia, set-top box, VOIP telefónny systém, monitorovací systém, zabezpečovací systém a mnohé kritické telekomunikačných zariadení. Výhody: môže Sa používať na JEDNOSMERNÝ prúd pre rôzne Siete, Zariadenia, Nízko-Watt počítače, Elektronické Výrobky, môžete mať rôzne výhody po použití on-line, napájací transformátor. 1. Anti-prepäťová ochrana. 2. Online non-stop Napájanie pri elektrické napájanie vypnuté. 3. Menšie, Ľahšie Hmotnosti, Zníženie nákladov, ALE s UPS funkciu. 4. Kdekoľvek sa môžu zobraziť vaše vybavenie v žiadnej elektrickej energie prostredia, 5. Pre používateľa na elektrickú energiu nestabilný región, by chceli na používanie výrobku s anti-prepäťová ochrana. 6. Pre používateľa v stabilnej dodávky elektrickej energie kraj,, že by chceli pokračovať v používaní produktu v prípade, že elektrické napájanie vypnuté. 7. Rovnaké podmienky pre on-line UPS, sme sa ušetrí viac energie, efektívne 10%~ 30%, ako tradičné UPS. Vlastnosti Produktu: 1.Napájací adaptér + UPS 2.Anti-Surge Protection 3.Vymeniteľné batérie šetrné k životnému prostrediu a trvanlivé 4.Celosvetová podpora priamych nabíjania napätie AC100~240V 50~60Hz priamo poplatok. 5.Vysoká Bezpečnosť,Použitie on-LINE-UPS on-line zdroje nepretržitého / stáleho napájania návrh systému na ochranu zariadenia. Špecifikácia: Vstupné Napätie/Frekvencia AC90~265V 50~60 Hz

Výstupné Napätie 5VDC ± 5%

Max. Výkonom 10W (2.1)

Batéria Lítium-iónová Batéria

Typ batérie 18650*1PC

Napätie 3.7 VDC

Kapacita 2600mAh

Doba nabíjania 3 hodiny obnoviť na 90% kapacity

Výdrž batérie Vymeniteľné batérie

Ochrana

Obvod Cez-absolutórium ochrany

Preplatok a skratu ochrana

Batérie na Zadnej strane pripojiť ochrany

Vstupný/Výstupný skrat z poistky a preťaženia protectio

LED Indikáciou/Switch

Žiadna batéria Nie vloženie na STRIEDAVÉ napájanie A Žiadny náznak,

Vložte k zdroju napájania B Zelené svetlo

S batériou Nie vloženie na STRIEDAVÉ napájanie A Modré svetlo.Červené svetlo na zatiaľ čo nízke napätie,núdzové výstupné aktivovať.

B Červené svetlo pri nízkeho napätia

Vložiť do AC napájanie Červené svetlo na. Červené svetlo na zatiaľ čo nízke napätie,odbočiť na zelenú pri plnom nabití

B Červené svetlo. Červené svetlo na zatiaľ čo nízke napätie,odbočiť na zelenú pri plnom nabití

Batéria nainštalovaná dozadu alebo poškodené, Bez označenia,

Výstupný kábel Dĺžka 1m, USB, DC Konektor(5.5*2.1 mm/5.5*2,5 mm/3.5*1.35 mm)

Rozmer, Lx Š x v x H (mm) 100 x 50 x 68(GS plug)/ 100 x 50 x 54.5(UL plug)

Čistá Hmotnosť(Withhout Batérie) (g) 160g Inštaláciu a použitie: 1.Inštalácia batérie podľa anóda a katóda symbolu,ak smer batérií nainštalovaný dozadu,nebude sa môcť dostať záložného napájania pri výpadku elektrickej energie. 2.Pripojenie k elektrickej sieti, zatlačte spínač na "A", spoločnosť UPS bude automaticky prevedené na núdzové napájanie režime. Keď zatlačte spínač na "B", fungovanie zastaviť. 3.Test funkcie UPS,stop AC napájanie,červené svetlo vypnuté,ak modré svetlo,to znamená, UPS pracuje správne. 4.Ak nie je údaj,prosím, cheack anóda a katóda smer batérie. 5. Prepínač je určený pre zbytočnej straty energie spôsobené batérie virtuálny výstupný výkon.Je tiež možné použiť na vypnutie UPS výstup a zapnite UPS, keď je to potrebné. 6.Keď preťaženie,UPS bude spustiť automatickú ochranu a zastavenie výkonu vstup a výstup,teraz stačí vytiahnuť zástrčku a zapojte ho znova. 7.Keď je UPS pripojený k AC110-240V výkon,môže napájanie zariadenia a poplatok seba v rovnakom čase. 8.Keď sily je menší ako 20%, svetlo "A" je červená. Upozornenie: 1.Venujte prosím pozornosť k smeru batérie pri inštalácii. 2.UPS nie je vodotesný,prosím, použite ju vo vnútri.Ak potrebujete použiť vonku,prosím, aby nepremokavé opatrenia . 3.Pre bezpečnosť,prosím, používajte kvalifikovaný batérie, nie hádzať UPS do vody alebo oheň,nepokúšajte otvoriť a upraviť. 4.Prosím, nabiť v čase, keď kapacita batérie je nízka. 5.Ak dlho nemali používať tento mini UPS, naznačujú, 3~5months nabiť raz.


 • AC na DC mini UPS Adaptér: Návrh na zabezpečenie núdzového napájania zálohovanie pre všetky druhy DC zariadenia
 • Vstupné Napätie/Frekvencia: AC90~265V50-60Hz
 • príkon & výstup: tričko okruhu poistka & ochrana proti preťaženiu
 • Napájací adaptér & UPS: Vymeniteľné batérie šetrné k životnému prostrediu a trvanlivé
 • Mini UPS Aplikácie: Požiarna bezpečnosť-systém bezpečnostný monitorovací systém bezdrôtový CCTV kamery
 • Názov Značky: ccthook
 • Anti-prepäťová ochrana: Online non-stop Napájanie pri elektrické napájanie vypnuté
 • Vysoká kvalita IC ovládací modul vstavaný: Vysoká kvalita okruhu modul vstavaný
 • ONLINE-UPS on-line nerušený výkon: Globálne podporovať priame nabíjacie napätie AC100~240V 50~60Hz
 • Cez výtlačné ochrany: vercharge & skratu ochrana
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Číslo Modelu: DL181
 • Výstupné napätie: 12VDC+/-5%