NY-D02Spot Zváračov riadiacej Dosky Transformátor Regulátor Presnosť Dvojitý Impulz Encoder Aktuálny Čas Ovládací Panel

  • Recenzie
  • Skladom
€13.03

Štítky: maska mz, aktuálne senzor split core, rada pre zvárací stroj, kontrola zvaru, prilba zvárač, plyn zvaru stroj, invertor zvaru stroj, 100 w led napájanie, rada zvárač, doska invertorový zvárací stroj.

modname=ckeditor

Hlavné Funkcie:

1: zváranie impulz pre jednolôžkové a dvojlôžkové impulz môže byť prepnutý na použitie ktorejkoľvek zváranie čas je nastavený na 0, môže stať jeden impulz zváranie

2: sieťové napätie náhrady podľa zmien v elektrina, automaticky upravovať výstupnú aby sa zabezpečilo, že isté parametre v zváranie s rovnakým tepla, aby sa udržala rovnaká, spájku spoločné

3: parameter nastavenie pre encoder režimu zadávania textu, presnejšie a pohodlnejšie

4: s zváranie funkcia count, počítanie rozsah 0-999, aby si zváranie "srdce", a môže byť uložený.

5: čas vstupu 0-100 cyklov, unit cyklus (1 cyklus je 20ms) prúdový vstup (300-999). Aktuálne nastavenie krok je 0,1% a nariadenia je viac a ďalej. Ak sú tu iné rozsahy potrebné, môžete ho upraviť.

6: 3 modré 0.56 palcový digitálny trubice, veľkosť prehliadača, ako gombík ovládania verzia veľké, náš gombík gombík digitálne trubice je 0.36 palcov.

7: Palube energie, vodné bicykle, spustiť, spustiť, čas, aktuálne, interval, čas, aktuálne indikátor, tak, že každý štát má jasné označenie

8: celá rada pomocou STM8 priemyselné microcontroller urobiť hlavné ovládacie core

9: silné a slabé cez optocoupler izolácie, prevádzka bezpečnejšie.

10: napájací kábel a peši súlade so skrutkou-free terminál, viac pohodlný a spoľahlivý

11: dizajn spoľahlivý zero-rázcestie detekcie okruhu, aby sa zabezpečilo, že SCR fázový posun presné

12: ovládač je kompatibilný s 100A-40A tyristorové

Elektroinštalácie pokyny

3.1: Prevádzka Indikátor Indikátor Popis

Prevádzkovateľ má tri druhy prevádzkový stav, zváranie príprava, parametrického dotazu, parameter zmeniť

Zváranie príprava: beh na svetlo je vždy jasné, čas, aktuálne, interval, čas, aktuálne ukazovateľ vypnutie

Parametrického dotazu: beh kontrolka off, čas, aktuálne, interval, čas, aktuálne zodpovedajúce množstvo svetla, digitálny trubice je vždy jasné, hodnota displeja pre príslušný parameter hodnoty

Parameter zmena: Spustiť kontrolka off, čas, aktuálne, interval, čas, aktuálne zodpovedajúce množstvo svetla, digitálny trubice blikajúce, zobrazená hodnota pre príslušný parameter hodnotu zmeniť hodnotu.

3.3: Zváranie príprava

Cez [Select / upraviť] encoder otáčania proti smeru hodinových ručičiek tak, aby so systémom svetlo je vždy na, čas, aktuálne, interval, čas, aktuálne kontrolka off, tento čas môže byť zvárané, digitálne trubice zobrazenie hodnoty pre prúd zvárania počítať

3.4: Napätie kalibrácia

Pretože radič siete kompenzácia tlaku funkcia, tak pri prvej inštalácii, vykonávať napätia, kalibrácia, len jeden môže byť kalibrované. (Ako dlho, ako vám to nie vymeňte napájací transformátor, nemusíte re-kalibráciu)

Kalibrácia prevádzka:

V chode štátu, dlhým stlačením micro-otvorené až do doby, kým prúd, interval svetlá všetko svetlo, potom použite multimeter na meranie sieťové napätia, ako sú merané napätie 225V, potom, rotačných snímačov, digitálnych trubice Zobraziť hodnotu 225 môže byť, a potom dvakrát kliknite na micro switch, ukončenie kalibrácie.

3.4: Parameter zmeniť

3.5: Počet je prázdny

Radič s zváranie počítať funkčný, v prevádzke, na zváranie, každý zváranie, zváranie počítať automaticky zvyšuje o 1. Spočítajte rozsah 0-999.

Ak chcete vymazať, v chode štátu, dvakrát kliknite na tlačidlo [enter / uložiť] tlačidlo, počítať, je automaticky vymažú.