Laparoscopic Zakrivené Nožnice Laparoscopic Nástroje Laparoscopic Nožnice Veľké Laparoscopic Nožnice

  • Recenzie
  • Skladom
€122.84

Štítky: monopolar, palec nožnice, medic nástroj, urolog, rohy nožnice, úsilie nožnice, ssd, haire nožnice, medic, zubné model.

Laparoscopic Zakrivené Nožnice Laparoscopic Nástroje Laparoscopic Nožnice Veľké Laparoscopic Nožnice

Možnosť detaily:

Odpoveď: Zakrivené nožnice Φ5X330mm

B: Rovné nožnice Φ5X330mm

C: Háčik nožnice Φ5X330mm

D: Veľké rovné nožnice Φ10X330mm

E: Veľké zakrivené nožnice Φ10X330mm

F: Zakrivené nožnice (pre deti) Φ2.8X330mm

G: Rovné nožnice (pre deti) Φ2.8X330mm

Upozornenie: Ceny Výrobkov A Osobitných Podmienok, Kontaktujte Nás, Prosím, Pred Nákupom

Tipy, ktoré Vám pomôžu

Pre Brazília kupujúci, ak vyberiete možnosť Expresná doprava, ako FED, UPS, DHL Ect. P lízingu sa poskytujú compan y meno a CNPJ číslo alebo CPF Číslo. Skontrolujte prosím vaše správy, často môžeme mať nejaké otázky potrebujú vaše potvrdenie pred odoslaním. Uveďte prosím vaše celé MENO pre lodnú dopravu . Urobiť výber, ak výrobok má parametre , alebo poznámka v objednávke. Čile, Argentína kupujúci uveďte, prosím, vaše Daňové číslo pre express lodnej dopravy ako UPS. Na "Odhadovaný Čas Doručenia" daná Najlacnejsiebiokrby.sk NIE je správne, NIE naše garantované čas. Poštou je lacné, ale nie rýchlo, najmä pre niektoré vzdialenej krajiny. Ak ste súrne, prosím, vyšetrovanie rýchlejšie metódy. Ak zaslať do express, uistite sa, že NIE ste vo vzdialenej oblasti , alebo extra náklady potrebné, a prosím na vedomie, že je pre diaľkové pleace doručenia : Účtované Logostics Spoločnosti ! Sledovacie číslo je k dispozícii pre každý balík. Sledovať tu: www.17track.net/index_en.shtml . Štandardné batérie, kvapaliny a iné zakázané diely sú zvyčajne odstránené pred odoslaním ak vaše položky sú tieto , môžeme dodaný Špeciálnu Linku, ktorá bude účtovaná extra dolárov Ciel, Clá a Dovozné Poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Nie sme zodpovední za colné meškanie alebo akýchkoľvek ciel, ciel, Dane z Pridanej Hodnoty (DPH) alebo iné poplatky, ktoré môžu vzniknúť s vašim nákupom. Treba vedieť váš colnej politiky.

Tipy o Aftersale Prosím, Dajte nám 5-hviezdy, ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami!!!!! C ommunication je vždy viac užitočné, ako spor. Openning spor pomôcť, ale nič zvýšiť nedorozumeniu!!!! Negatívna spätná väzba nie je možné upravovať ! Prosím, kontaktujte nás pre lepšiu metód pre riešenie sporov!


  • Typ Rozhrania: NO
  • Názov Značky: laez evaw
  • Pôvod: CN(Pôvodu)