7 Kusov Nechtov Vrtákov Sada Na Akrylové Nechty Kutikulu Čistý Gél Odstrániť Súbor

  • Recenzie
  • Skladom
€9.64 €6.46

Štítky: tovar nechtov vŕtačka, nechtový e vŕtačka, aleil nechtov vŕtačka, huawi nechtov vŕtačka, fólie na nechty, vŕtačky, časti nechtov vŕtačka, kupu nechtov vŕtačka, dávky na nechty, vŕtačky, digitálny nechtov vŕtačka, pana nechtov vŕtačka.

7 Kusov Nechtov Vrtákov Sada Na Akrylové Nechty Kutikulu Čistý Gél Odstrániť Súbor

Špecifikácia:

Materiál: Karbid Volfrámové Ocele

Počet: 7 Ks( Vrátane 1 Čistiaca Kefka)

Veľkosť: 3/32" veľkosti ,Vhodný pre väčšinu štandardných veľkosť nechtov vŕtací stroj

Zahrnuté v tomto balíku:

6 x Nechtov Vrtákov 1 x Kefa

Funkcia

Karbid Volfrámové Ocele Nechtov Set obsahuje 6 rôznych nástrojov a 1 štetec, takže môžete čistiť, zaostriť, grind, neaten, vyrezať, zarovnajte, poľských a pretvárať gélové nechty, a stimulovať rast nechtov.

Starať sa o svoje nechty, je rovnako dôležité ako pripraviť a čo je krásne. To je dôvod, prečo Volfrámu CarbideNail Set obsahuje 7 rôznych nechty nástroje pre starostlivosť, rovnako ako krása a rozmaznávanie. Bez ohľadu na to, čo chcete - manikúra, pedikúra, kutikulu, orezávanie, a dokonca aj rezbárstvo pod nechty - tam je nástroj pre vás. Súbor môže byť použitý aj s gélové a akrylové nechty na vyhladenie ich von. Vlastnosti: Farba : Biela Základná sada obsahuje 6 nástroje, ktoré môžete urobiť nasledovné: formovaniu extra hrubé alebo hrubé klince; grind nechty alebo trim kutikulu; stimulovať rast nechtov, odstrániť odumreté; čistenie a neaten na kutikulu alebo spodnej strany nechtov; vybojovať hlboko pod nechty; poľské a pretvárať gélové a akrylové nechty; a zarovnajte okraje nechtov. Za všeobecnú starostlivosť o nechty súbor môže byť použitý, ak chcete vystrihnúť kutikulu, po stranách nechty, alebo na odstránenie nečistôt z pod nechty. Súbor bol špeciálne navrhnutý k ochrane pokožky z toho, že je poškodené a aby výsledky, ktoré súper nič z salón. Teplu a korózii odolný karabína materiál s dlhou životnosťou odolnosť zabezpečiť, aby každý klinec nástroj môže pracovať na maximálny výkon.

Funkcia

1.UNC: tvare UNC (Pod Nechty Čistič) bit je otočený a malé .Tento konkrétny tvar pomáha bit, dostať sa do úzkych priestoroch.

UNC bit je bežne používaný pre nielen pod nechty čistenie, ale aj na bočných stranách. Niektoré nechty technici použiť aj tento bit na výrobu dizajnér otvory v nechtov. 2.Barel Bitov: barel bitov (Plochý alebo Hladké Top) sú skvelé pre to povrchu práce na klinec. Môžete tiež použiť hlavne bitov pre správne rezanie, skrátiť a tvar nechtov a urobiť smile líniu. S hladkou top, skúsených používateľov, pre super-rýchle umelých nechtov, odstránenie alebo de-objemové. 3.Kužeľ Bitov: kužeľa bit má dlhé, štíhle a klepli tvar. Môžete použiť tieto kónického tvaru bit pre viaceré účely, ako napríklad príprava na kutikulu oblasti a bočnice a čistenie pod nechty. Môžete tiež použiť kužeľ bit na hornej časti nechtov, to je skvelý tvar pre necht povrch práce. 4.Kefa prílohu Bit. Použiť štetec preč nečistoty a prach pod klinec po tlačí alebo podanie.

Poznámky:

1. Uchovávajte mimo dosahu detí

2. Dezinfikovať nechtov vrtákov po použití 3. Prosím, dovoľte +/- 0,05 mm chyba v dôsledku ručné merania


  • Položka Druh: Elektrické Manikúra Drill & Príslušenstvo
  • Názov Značky: sayoo