LCD Displej 2G GSM 900Mhz Mobilný Telefón Signálu Celulárnej siete Booster GSM 900 Opakovač Signálu mobilného Telefónu Zosilňovač Antény Set Home 41

 • Recenzie
 • Skladom
€55.88 €32.97

Štítky: prípade kpop moto, anténa repeater lintratek, gsm signálu booster repeater, oblasti gsm signálu booster, káblové telefón, bezdrôtové, 900 anténa, booster signálu celulárnej siete, gsm signálu tlmič, booster gsm, auto booster.

Prosím, Nájdite si Miesto, Kde Vonkajší Signál Je Silný a Stabilný, Namontovať Vonkajšie Antény . Othervise Tento Zosilňovač Nastaviť Nemôže Dobre Fungovať. Ďakujeme!

Rozlúčiť sa klesla a neprijaté hovory v domácnosti alebo v kancelárii!

Tento repeater ponúka riešenie neprijatých a klesol hovory a pomaly údaje vo vnútri vášho domova, alebo kancelárske priestory. To zvyšuje 2G údajov, ako aj hlas pre všetky hlavné dopravcom V EURÓPE a ÁZII. Opakovač zachytáva spoľahlivý signál celulárnej siete máte vonku a rebroadcasts to interiéri, a to až na 150 štvorcových metrov. Pokrytie sa bude líšiť s mimo signálu, interiérové steny a vzdialenosť od Základnej Jednotky. Užite si prehľadnejšie, rýchlejšie a spoľahlivejšie služby bez prerušenia

Ak zistíte, že musíte byť v blízkosti okna alebo mimo získať primerané mobilný telefón recepcia, potom tento mobilný telefón booster je riešenie. Existuje množstvo dôvodov, prečo môžete byť zažíva zlé príjem. Najčastejšie príčiny sú: [ 1 ] Vzdialenosť od mobilného telefónu tower [ 2 ] Prekážky spôsobené terén, stromy, budovy [ 3 ] Energeticky úsporných okien a ďalších stavebných materiálov. Tento repeater systéme obsahuje všetko čo potrebujete

[ 1 ] Krok-za-krokom návod [ 2 ] Externé Antény [ 3 ] 10 metrov koaxiálneho kábla [ 4 ] Základná Jednotka: Zosilňuje signál a poskytuje oscilácie pre ochranu nosnej siete [ 5 ] izbovou Anténou: pripája k Základnej Jednotke a opakuje signál vytvoriť vnútorné bunky zóny.

Dať vaše telefónne tam skontrolovať jeho signál strengthness :

Android : nastavenie→o telefón → stav → siete ,dbm displeji sa na -90dbm na -95dbm okolo ;

IOS : dial *3001#12345#*, dbm displeji sa na -90dbm na -95dbm okolo ;

Parameter List :

Pracovný Systém: GSM 900mhz

Frekvenčný Rozsah:Až odkaz: 890~915mhz / Dole odkaz:935-960mhz

Zisk : 65dB

Výstupný výkon: 13dBm

Zvlnenie v pásme: menej ako 5db

Inpedance: 50ohm

Hmotnosť: 0,3 KG

Veľkosť: 100x100x20mm

Milí všetci,

Láskavo na vedomie,

Tento produkt podporuje GSM 900MHz signál kapela , to môže zlepšiť, 2G dátových a hlasových !!!!

To je menej internet zlepšenie, ak používate 2G internet .

Dať vaše telefónne tam skontrolovať jeho signál strengthness :

Android : nastavenie→o telefón → stav → siete ,dbm displeji sa na -90dbm na -95dbm okolo ;

IOS : dial *3001#12345#*, dbm displeji sa na -90dbm na -95dbm okolo ;

Poznámka znova , Ak ste spokojní s týmto produktom keď sa dostanete alebo nie to , prosím, kontaktujte naše profesionálne služby zákazníkom raz . Pomôžeme vám okamžite . Ďakujeme za spoluprácu ! :)

A ak sa vám páči náš produkt , prosím, dajte nám 5 hviezdičiek spätnú väzbu . Budeme sa snažiť v našich silách, služby .

Ak externý signál je silný, LCD displej bude zobrazovať plná barov signál. Testovali sme repeater, GSM signál bol z -97dB na -63dB. (Z 2 Bary signál plnej barov signál)

Jednoduché Nastavenie v 4 jednoduchých krokoch!

[ 1 ] Pripojiť Externá Anténa, kde budete mať najsilnejší mobilný telefón signál, zvyčajne na streche alebo v podkroví.

[ 2 ] Pripojte vnútorné antény na Zosilňovač Základná Jednotka a miesto, kde potrebujete lepší signál. Indoor anténa by sa mal pripojiť " MS " koncový Zosilňovač. Tam by mala byť minimálne 2 vertikálnych metrov vzdialenosť medzi Základnú Jednotku a Externé Antény.

[ 3 ] Spustite koaxiálny kábel (10 metrov) medzi Základnú Jednotku a Externé Antény. Vonkajšia anténa by sa mal pripojiť s " BTS " koniec repeater.

[ 4 ] Pripojte napájací zdroj Zosilňovač Základná Jednotka a zapojte do elektrickej zásuvky a je hotovo!


 • Produkt Vrátane: opakovač,yagi anténa,bič antény,10m kábel,adaptér, návod na obsluhu
 • Frekvenčné Pásmo: GSM 900mhz
 • Číslo Modelu: KW13A-GSM-S
 • Názov Značky: lintratek
 • Funkcia: LCD Displej
 • Výstupný Výkon: 13dBm
 • Kryt Priestoru: 250~350 metrov
 • Frekvenčný Rozsah: 890~960MHz
 • Zisk: 65dB
 • Vhodné Pre Krajiny: Európa,Ázia,atď
 • Zlepšenie: 2G Dátových a Hlasových
 • signál celulárnej siete booster: domov signál booster pre mobilný telefón