Najnovšie opcom V1.95 OP COM 2018 Pre Opel PIC18F458 FTDI FT232RL Čip Môže byť aktualizácia pamäte flash OBD2 Diagnostický Nástroj, CAN-BUS Reader Kód

 • Recenzie
 • Skladom
€80.38 €44.21

Štítky: opcom, obd2, opcom 2020 francúzsky, citroen navigačný systém, astra j opel, ft232rl usb, ftdi, elm327 usb, ft232rl, vag.

Op com 2018 Funkcia:

1.OP-COM je Windows na diagnostický program package O pel .

2.Diagnostický program package zahŕňa širokú škálu automobilov z 1990-2018.

3.Firmware: V1.95, podpora flash FW update.

4. Skutočné PIC18F458 + FTDI FT232RL Čip

Popis:

1. Pokrýva takmer všetky pre Opel autá, aj nové auta s CAN-BUS na základe diagnostických, ako Vectra-C, Astra H, Zafira-B.

2. Program umožňuje, aby čítali a jasné chybových kódov, ukazuje aktuálne údaje, umožňuje vykonávať výstupný test

3. Program podporuje mnoho riadiacich jednotiek, ako je Motor, Automatická Prevodovka, ABS, Airbag, Chladenie Motora modul, prístrojového panelu, Elektronické klimatizácie, Telo riadiaca Jednotka, len na meno málo príkladov.

4. Od O. pel používa mnoho pin v OBD konektor, diagnostické rozhranie funguje ako multiplexer, a vyberie vhodné pin pre komunikáciu. PIN3, PIN7, PIN8, PIN12 = Sériová linka (ISO9141, KW81, KW82, KWP2000)

5. Chyba kódy sa zobrazujú všetky dostupné informácie. Celý kód poruchy textový popis. Úplné informácie o stave (Prítomný, Nie je prítomný, Prerušovaný)

6. Môžete vytlačiť, uložiť, alebo kopírovať chybových kódov na žiadne iné použitie.Z chybových kódov okno, môžete prejsť priamo na meranie bloky okná.

7. Program zobrazuje meranie blok informácie o mnoho ovládací modul, môžete si vybrať niečo zo zoznamu na vlastnú päsť.

8. Program je schopný preukázať, 8 meranie bloku parametrov súčasne. Vzorka je miera závisí od komunikačného protokolu. Napríklad staršie systém, ako Omega-B X 25 DT Motora (ISO 9141-2) môže byť veľmi pomalý, počas komunikácie, zatiaľ čo novšie Multec, alebo Bosch jednotiek sú rýchlejšie (pomocou KWP-2000), a najnovšie MÔŽETE kontroly na základe jednotiek sú veľmi rýchlo!

Môžete tiež spustiť výstupné testy na mnohých radiče.

PIN6-PIN14

PIN3-PIN11

PIN1

HSCAN - Dual-drôt, Vysoká Rýchlosť CAN-BUS, 500 kb / s

MSCAN - Dual-drôt, Stredná Rýchlosť CAN-BUS, 95 kb / s

SWCAN - Single-wire, Nízka Rýchlosť CAN-BUS, 33.3 kbps

9. Dostanete spätnú väzbu o stave aktivuje výstup. To vám pomáha nájsť nepodarilo.komponenty ľahšie.S OP-COM sa môžete dozvedieť kľúče imobilizér, a vzdialené tlačidlá na centrálne zamykanie dverí.

10. Môžete tiež obnoviť, a program nasledujúce imobilizér súvisiace položky: ECM, BCM, IPC. Budete potrebovať vozidla bezpečnostný kód, ktorý môžete nájsť na AUTO-PASS. Môžete tiež obnoviť, a program Servisný interval pripomienka na Astra G, Zafira, Corsa-C, Meriva, môžete kód SAB6, a SAB8 airbagy so softvérom.

FAQ:

Q: Má tento produkt má iné jazyky iné ako angličtina?

Odpoveď: Tento produkt už len anglická verzia.

Otázka:Čo môžeme robiť s týmto prístrojom?

Odpoveď:1. Dostanete spätnú väzbu o stave aktivuje výstup. To vám pomáha nájsť nepodarilo. Komponenty ľahšie. S OP-COM sa môžete dozvedieť kľúče imobilizér, a vzdialené tlačidlá na centrálne zamykanie dverí.

2. Môžete tiež obnoviť, a program nasledujúce imobilizér súvisiace položky: ECM, BCM, IPC.

3. Budete potrebovať vozidla bezpečnostný kód, ktorý môžete nájsť na AUTO-PASS.

4. Môžete tiež obnoviť, a program Servisný interval pripomienka na Astra G, Zafira, Corsa-C, Meriva

5. Môžete kód SAB6, a SAB8 airbagy so softvérom.

6. Diagnostické rozhranie USB port založený, takže tam bude ŽIADNE PROBLÉMY s KOMPATIBILITOU, s sériové na USB konvertorov.

7. Rýchlosť komunikácie cez USB-BUS je dostatočne zvládnuť úžasnej rýchlosti vysokorýchlostné CAN-BUS systémy, ktoré sa v súčasnosti 500kbps. To je hlavný dôvod, prečo iba port USB rozhranie je k dispozícii pre CAN-BUS.

8. V porovnaní s TECH2, ktorá je predajcom nástroj (s 32 MB Karta+CANdi interface), cena OP-COM, je celkom afforda ble. Balenie zoznam: 1pc x OP COM Rozhranie 1pc x USB Kábel 1pc x 2018 CD so softvérom


 • pcb: PIC18F458&FTDI FT232RL
 • Položka Druh: Kód Čitateľov & Scan Nástroje
 • Požiadavky systému: Win XP /Win7/win10
 • Záruka: 1 Rok
 • Funkcia 1: Podpora flash firmware update
 • Názov Modelu: opcom
 • Hardvéru Verzia: V1.95/V1.99/1.70
 • Verzia Softvéru: Opcom 2018
 • Auto Maker: Podpora auto do roku 2018
 • Kompatibilné Vozidla: Pre GM/Opel
 • Jazyk: angličtina
 • Špeciálne Funkcie: USB Diagnózy Nástroj
 • Aktualizácia Softvéru: Áno