Poľovnícky Pes Bzučiak Obojky Nepremokavé Výcvik Psa Golier 8 vstavaný Bzučiak Zvukovej Psa Bzučiak Športové Prípravy, Lov Golier

 • Recenzie
 • Skladom
€35.94 €23.72

Štítky: top pes, šport, výcvik agility psov, obojok psa šok, bzučiak, bzučiak hunt, bzučiak golier, tréner, pes vlak, 100 strane kocky, anti list.

Poľovnícky Pes Bzučiak Obojky Nepremokavé Výcvik Psa Golier 8 vstavaný Bzučiak Zvukovej Psa Bzučiak Športové Prípravy, Lov Golier pes príslušenstvo pre drophipping Funkcie 1: Položka Typ:Poľovnícky Pes Bzučiak Obojky batérie dodanie:batérie obsiahnuté farba:žltá.ak potrebujete orange golier,nás môžete kontaktovať,ďakujem režimy:8 nastavenie režimov. Prosím, prečítajte si návod na obsluhu TPU vodítku šírka:2,5 cm TPU vodítku dĺžka:68 cm môže byť nastaviteľné, celková dĺžka:cca 52 cm Vlastnosti 2: produkt vstavané cievky, ktorý je vybavený magnetickým prepínač Vstavaný bzučiak, môže produkovať 8 rôznych "ŠTARTOVNÉ" zvuky, nastavte tento produkt na psa, krku, keď je pes pohybovať rýchlo, výrobok bude vydávať krátke "ŠTARTOVNÉ" zvuk .keď pes presunúť pomalé alebo nie je pohyb, znamená, že pes bol nájdený korisť, potom produktu bude vydávať naliehavé a kontinuálne "ŠTARTOVNÉ" zvuky. Napríklad: "ŠTARTOVNÉ" pre jeden zvukový predstavujú prvý pes."BIB" počas dvoch po sebe idúcich zvuk predstavujú druhý pes, a tak ďalej, lovec, môžete ovládať 8 psov v rovnakom čase. Vonkajšie voľne Žijúcich Poľovnícky Pes Bzučiak Golier, ako Pes Krku Pípať Obojok je Bzučiak pre Lov psa. Lovec ju na psa krku ako golier. Potom, keď pes sa pohybuje rýchlo,bzučiak je pomalý pohyb "ŠTARTOVNÉ". A keď sa pes pohybuje pomaly alebo žiaden pohyb,čo znamená, že majú nájsť "Vták", je "ŠTARTOVNÉ" sa stáva veľmi rýchle.

Používateľská Príručka 1.ZAPNUTIE/VYPNUTIE a výber spôsobu. A: Prosím, použite NA zapnutie/VYPNUTIE spustenie cieľ na drážku pre dve sekundy a potom budete počuť dve BIB, zariadenie bude zapnuté. Po stroj je on, bude sa prístroj releasethe zmeškaný BIB zvuk minulý čas, ak stroj nie je otrasená. Ak stroj je otrasená, NÁPRSNÍKOVÉ zvuk ustane. B: prístroj je s 8 rôzne zmeškaný režimy. Môžete si vybrať zvuk režim po stroj je na. Prosím, neberte preč ON/OFF spúšť po zapnutí prístroja, prístroj bude znieť nohavice s NÁPRSENKOU, prvý BIB je prvý zvukový režim, druhý BIB je druhý zvukový režim, tretí BIB je tretí zvukový režim, štvrtý BIB je štvrtý režime zvuku, piaty BIB je piaty zvuk režim, šiesty BIB je šiestym režime zvuku, siedmy BIB je siedmy zvuk óda, ôsmy BIB je ôsmy režime zvuku. Ak si naďalej nebudete mať ďaleko ON/OFF spúšť po všetky režimy sú hotové, zvuk začne z prvého znova. C: VYP. Ak nechcete používať produkt, prosím, použite NA zapnutie/VYPNUTIE spustenie na cieľ groove znovu, zariadenie sa vypne po jednej BIB. Balík obsahuje: 1x Tréningový Golier 1x Batéria 1x Skrutkovač, 1x anglický Manuál 1x Bzučiak Golier , 1x Magnetický spínač 1.Ak sa vám páči táto položka, prosím, pridajte ho do svojho "Zoznamu Želaní", Ak sa vám páči náš obchod, prosím, pridajte ho do svojho "Uložiť Zoznam". Ďakujem vám veľmi pekne! 2.Keď ste dostali produktu. Ak tam máte nejaké otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás. Prosím, nedávaj nás negatívne komentáre.My vám poskytne najlepšie služby. Ďakujem vám veľmi pekne! 【 Kúpiť S Celkom Istí] vyzýva:sme sa ponúka 100% spokojnosť zaručená alebo vaše peniaze späť. Ak máte akékoľvek otázky, s výcvik psa golier, prosím, neváhajte nás kontaktovať.ďakujem.

【 Podporu dropshipping] vyzýva: Žiadne faktúry, QR kódy, promočnými akciami alebo naše značky logo v zásielok. Bude loď v 48hours.

Ak tam máte nejaké otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás. máme pre vás nové produkty, za poplatok alebo refundácie zadarmo, a poskytne vám s uspokojivé riešenie. Ďakujem vám veľmi pekne!

A. Ak dostanete výrobok, nie je tam žiadny zvuk?

Zvuk prepínač je sám nastaviť na maximum, keď opustí továreň. Vo všeobecnosti nie je upravte ho, pretože je prepínač rôzne pre každú dávku v továrni. Niektoré sú upravené v smere hodinových ručičiek, a niektoré sú upravené proti smeru hodinových ručičiek. Ak sa zvukový spínač sa upraví, Ak nie je zvuk, je ľahké vyriešiť. Prosím, otočte ním v smere hodinových ručičiek alebo proti smeru hodinových ručičiek na maximum a skúste to. B. Pre batériu modelov, čo by som mal urobiť, ak nie je reakcia po zapnutí? Prosím, skúste zmeniť batérie C. Ak si otvorte zadný kryt výrobku a vidíte biela pevné lepidlo, prosím, nebojte sa, To je teplo-rozptyľovanie upevňovacie lepidlo, druh upevňovacie lepidlo predĺžiť životnosť výrobku

orange

Inovovaný Hlavné funkcie: hlasnejšie


 • Názov Značky: Wodondog
 • farba: žltá/oranžová/Kamufláž
 • Číslo Modelu: AJZSCP-D100
 • Druh: Psy
 • Materiál: Plastové
 • Položka Druh: Poľovnícky Pes Bzučiak Obojky
 • Je To Inteligentné Zariadenie: No
 • Batéria Dodanie: Batérie zahrnuté
 • Pôvod: CN(Pôvodu)