Anti-scratch Úplný Ochranný Kryt puzdro pre Google Pixel Puky 2 Slúchadlá Slúchadlá s Karabínou, Láska Prípadoch Plnenie Box Fundas

  • Recenzie
  • Skladom
€4.11 €1.65

Štítky: iphone x úver, pixel bud 2 veci, bud live prípade, air bud prípade, acc kryt, puzdro pre google pixel puky, okuliare pixel 2 kryt, pixel puky prípade anime, lenovo stereo, plesk.

Anti-scratch Úplný Ochranný Kryt puzdro pre Google Pixel Puky 2 Slúchadlá Slúchadlá s Karabínou, Láska Prípadoch Plnenie Box Fundas

Popis:

1 , Tlmenie nárazov Materiál: ochranný kryt je určený pre Google Pixel Tlačidlá 2 a puzdro je vyrobené z odolného a tlmenie nárazov elastický materiál poskytuje dokonalú rovnováhu ochrany a fit, ktorá vám nádherný zážitok.

2 , Dlhá životnosť Ochrana: Tento ochranný obal je vyrobený z vysoko kvalitného, odolného materiálu, a nárazuvzdorný vodotesné materiály poskytujú adekvátnu ochranu pred nárazom, poškriabaním, prachom a striekajúcou vodou. A v prípade môže byť používaný aj na dlhú dobu.

3 , Jednoduché Nabíjanie: Tam je otvor na spodnej silikónové puzdro, takže si môžete dať vaše headset bez bývania, môžete tiež vidieť, indikátor stavu batérie headsetu.

4 , Ľahko sa prenáša: Tento prípad je vybavený kovovou karabínou, háčik, ktorý možno ľahko pripojiť k batohy, peňaženky, atď. takže prípad je ideálny pre outdoorové športy ako beh, turistika a podobne.

5 , balenie Obsahuje: balení obsahuje 1 * ochranné puzdro a 1 * karabína. (Upozorňujeme, že balík neobsahuje slúchadlá pre Google Pixel Tlačidlá 2 a plnenie prípade pre Google Pixel Tlačidlá 2)

Naše Služby

1, Rýchle Dodanie 2-5 Dní + Včasné Teplé Odpovedať + Pozitívny Postoj;

2, Rýchlo Vyriešiť Problém pre Každého Zákazníka;

3, Drop Shipping Podporu! Zmiešané Farby Podporu! Veľkoobchod Podporu!

4, ruský Priatelia, Prosím zanechať svoje MENO na prijímanie zásielok


  • Package: Áno
  • Položka Druh: Slúchadlá Prípadoch
  • Číslo Modelu: Google Pixel buds2
  • Materiál: Plastové
  • Veľkosť: For Google Pixel Buds 2 Case
  • Pôvod: CN(Pôvodu)