Vlasy Čalúnenia Sedadla Kolo Stoličky Pad Domov Poschodí Podušky Pre Domáce Dekorácie Mäkké Swing Stoličky Vankúš Domáce Dekorácie

  • Recenzie
  • Skladom
€25.10 €15.81

Štítky: tábor swing stoličky, vankúš lano, vankúš kolo, vankúš okno, sídlo kryté-altánok, vankúš poschodie, lacná záhradná hojdačka stoličky, stolička, sedák sedadla, lavice stoličky vankúš, stolička tatami.

Odrážky:

1、Super Mäkkej Tkaniny: tak dlho, Ako sa vysporiadať s škvrny v čase, nemusíte sa starať o žiadne škody! Kryt je možné ľahko čistiť vlhkou handričkou.

2、Veľkosť Produktu: O 70*70 cm; balík obsahuje iba vankúše, nie zahŕňa stoličky.

3、Vymeniteľný a Umývateľný: vankúš prichádza s nezávislými vložkou pre ľahké čistenie. Riadnym podložky na trhu nie sú odnímateľné a umývateľné, ktoré môže ľahko spôsobiť, že baktérie sa správať.

4、Hrubé Čalúnenia: Tento vankúš je dostatočne hrubé na to, že nikdy nebudete cítiť štruktúra swing stoličky alebo prútené kreslo.

5、Široké použitie: Tento mäkký sedák je vhodný pre hojdačiek, závesné košíky, hojdačka stoličky, a to je tiež ideálny spálňa posteli mat. Sedí na nej hrá mobilné telefóny a využívať počítače sú veľmi príjemné.

Špecifikácia:

Materiál: králik plyšové + PP bavlna

Veľkosť: cca 70*70*10 cm/27.56*27.56*3.94 palec

Váha: cca 780g

Liner: nezávislé linkovej

Balenie Zoznam:

Vankúš *1

Poznámky:

1. Pre ručné meranie, prosím, aby určité chyby, chyby je o 3 cm

2. Pred vákuové kompresia vankúš je potrebné použiť, prosím, otvorte balík a pat, aby bolo nadýchané.


  • Druh: Cusion