Gigabit Ethernet switch Optických Prevodníkom 4 sfp 2 RJ45 10/100/1000M, UTP vlákniny Port vlákniny prepínač

  • Recenzie
  • Skladom
€37.92 €30.34

Štítky: 10g sfp, cisco switch, headset yealink, Vlákna, prepínač fibra priemyselné, vlákno prepínač, 10 gb ethernet switch, česť, sieťový prepínač, ethernet gigabit switch.

vezmite prosím na vedomie:

Predvolený s 2ks 1310nm strane SFP modul a 2ks 1550nmB strane, 4pcs 1550nm B Strane alebo 4pcs 1310nm strane môže byť podľa požiadavky.

Gigabit Ethernet Switch 4G2FE Série Vlákniny Switch Gigabit 4G2FE je Ethernetový Vlákniny Spínač, ktorý je špeciálne určený pre monitorovanie siete. Má 2*10/100/1000Mbps Ethernet porty a 4* 1.25 gb / S SFP vlákniny porty. Prijíma Marvell čipy zabezpečiť, nízka spotreba energie a vysoká stabilita. Rozširuje prepravnú vzdialenosť sietí od 100 m do 120 km cez medené káble. Môže rozšíriť prepravnej vzdialenosti; existuje aj mnoho ďalších výhod, ako je izolácia ochrany, dobré zabezpečenie dát, pracovné stabilitu a ľahkú údržbu.

Hlavné Rysy: 1.Podporu prepínanie medzi 10/100/1000Base-TX a 1000Base-SX/LX 2.4*1.25 gb / S, full-duplex SFP vlákniny porty a 2*1000M Ethernet porty s auto-negotiation funkcia 3.Podpora 1000M, rýchlosť, MDI/MDIX a half/full-duplex s auto-negotiation funkcia 4.Každý port má kompletné LED Indikátor 5.Podpora režime single jednovláknová,v jednom režime dual vlákniny ,multi-režim dual vlákniny a SFP slot 6.Podpora IEEE802.1d Spanning Tree 7.Podpora high performance QoS funkcie na každý port, 8.Podpora 5V napätie vstupný 9.Podpora IEEE 802.3 x flow control a späť kontroly tlaku 10.Nevyžaduje žiadnu konfiguráciu a bude okamžite pracovať hneď, ako si moc až 11.Nízka spotreba energie čip s chladiča postavený v zabezpečiť, dlhoročný efektívnu prevádzku

Špecifikácie:

Štandardy

SOM EEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x Flow control

IEEE802.1p QoS

IEEE802.1d Spanning Tree

Ethernet Port

Konektor: RJ45

Rýchlosť prenosu dát: 10/100M, alebo 10/100 /1000 M

Vzdialenosť: 100 m

UTP Typ: UTP-5E alebo vyššej úrovni

Vlákno Port

Konektor: SC/FC/ST/SFP slot

Rýchlosť prenosu dát: 155M alebo 1.25 gb / S

Optické Vlnová dĺžka: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

Vzdialenosť: 550m~120km

Výkon

Spracovanie Typ: Ukladať a posielať ďalej

MAC Veľkosť Stola: 4K/6K/ 8K

Buffer Space: 500kbs/ 1Mbit /2Mbit

Jumbo Paketov: 1518 byte

Späť šírka pásma: 3,8 G/ 5.6 G /7.2 G

Časové Oneskorenie: <150µs

Moc

Napájanie typ: externé napájanie

Vstupné Napätie: AC100V~240V 50/60Hz

Konektor: DC Pätice

Pracovné Napätie: 5V

Spotreba Energie: 2.2 W~3.5 W

Transmissin Vzdialenosť

Twisted Pair: 100m (CAT5e, CAT6 kábel)

Muti-mode: 2 km

Single-mode: 3/ 20/40/60/80/100km

MTBF

100, 000 hodín

Záruka

1 rok

Životné prostredie

Skladovacia Teplota: -40~70℃

Prevádzková Teplota: -10~55℃

Relatívna Vlhkosť: 5-90% ( bez kondenzácie)

Mechanické Štruktúry

Rozmer: 215×107×26 mm

Hmotnosť: 0.15

Základná doska plošného spoja

OEM A ODM

Podporné


  • Číslo Modelu: JYD-0402SFP
  • Prepnúť Typ: Gigabit Swtich
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Fbier Port: 4 SFP vlákniny port 1,25 G
  • Režimu komunikácie: Full-Duplex A Half-Duplex
  • Ethernet Port: 2 RJ45 port 10/100/1000M
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Zdroj Napájania: DC12V 2A AC100V-240V(50-60HZ)
  • Názov Značky: tapirapeco
  • Vlnová dĺžka: 1310/1550nm
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Kompatibilné: Huawei
  • Názov produktu: vlákno prepínač