Imaginarium Nastaviť extra Karty Ariadna 11776

  • Recenzie
  • Skladom
€8.15

Štítky: dmc vyšívacie nite, preskočiť bo, dosková hra imaginarium, dosková hra riziko, bavlna dmc, niť auta, cxc vyšívacie nite, dixit, vlákna dmc, bacchus.

V poli 98 kartových asociácií Zoznam ilustrátorov

Ak basic set je už vyskúšali ste pozdĺž a cez hranice, potom je čas zažiť niečo úplne nové, a crazy-svetlé ďalšie karty "Ariadne". Je to farebné a neuveriteľne pozitívne, tak to bude ideálnou voľbou pre hry s deťmi. Ako môžem hrať ďalšiu sadu?

Keďže súbor je okrem hlavnej имаджинариум, jeho prítomnosť je povinné. Len tu a v ceste opravy kit je špeciálne hracie pole a žetónov-slony.

Na účet pravidlá-sú to jednoduché a nie prísne, stačí pripojiť fantasy. Na hráčov (môžu byť od štyroch do sedem ľudí) kariet, 6 ks každého. Prvého účastníka alebo hosť berie svoju kartu a prichádza s združenia, znie to, a potom mu dá karty na stôl s jeho tričko hore. Zvyšok hráči by sa mali vyberať svoje karty vhodné v zmysle a dať to na prvú kartu. Karty sú zmiešané a otvoril v poradí. Ak vaša karta aspoň bola riešená, potom dostanete body, ak nikto to urobil alebo Združenia uhádol všetkých hráčov-stratiť svoje okuliare. Aké sú rozdiely medzi Ariadne nastaviť a druhej série?

Tu sú všetky rovnaké bláznivých kresieb z tvorivých umelcov s chorým fantasy, ako v "Chimera", alebo "Pandora". Ale všetko, čo je oveľa väčšia zábava a jasnejšie, ako v Soyuzmultfilm nastaviť. Táto verzia bude apelovať na deti a dospelých, a dokonca aj tí, kto má zjavné problémy s predstavivosť a kreatívne štart.


  • Materiál: kartón
  • Krajina Pôvodu: Rusko
  • Balenie,: Tlač
  • Názov Značky: bajkonur hry