Diaľkové Ovládanie Dinosaura Robot Zvierat Elektrické Simulácia Tyrannosaurus detské Hračky Elektrické Simulácia Diaľkové Ovládanie Hračka

  • Recenzie
  • Skladom
€61.48 €33.82

Štítky: zomrie roboty, robot, hračka transformovať, robot hračka, bojovník robot, spider, robot had hračka, dinosaurov robot hračka, dinosaurov transformovať, mačka robot hračka, dinosaurov rex.

Vysoký výkon-skúsenosti-dinosaur hračka sa môže pohybovať vpred/vzad, vpravo/vľavo, potriasa hlavou, 360-stupňové otáčanie kúsky s blikajúce svetlá a hukot. One-kliknite na tlačidlo ukážka-stlačte tlačidlo a dinosaur bude automaticky vykonávať konkrétnu perfektné akcie. Žiarivé svetlá a revúci zvuky-len stlačením tlačidla, že dinosaury sa môžu vydávať živé svetlo a meniť rôzne zvuky. Dlhodobú prevádzku-vybavené 4.8 V nabíjateľná 400mAh batérie, 2 hodiny nabíjania čas bude trvať 15 minút nepretržitej prevádzky. S USB nabíjací kábel. Bezpečné, netoxické materiály-RC model dinosaura hračky sú pre deti bezpečné a sú vyrobené zo silného non-jedovaté recyklovateľné ABS plastu. Prešli CPSIA a ASTM F963-11 testy Americkej hračky. Farba: zelená, hnedá Materiál: ABS plast Veľkosť: 43 * 15 * 28 cm Diaľkové ovládanie batérie: 2 * 1,5 V AA batérie (nie sú súčasťou) Hračka na batérie: 4.8 V nabíjateľná batéria (je súčasťou dodávky) Funkcia: to bude swing, lesk, presunúť, kliknite na tlačidlo 360 stupeň skúšky, balenie obsahuje: Dinosaur* 1 Diaľkové ovládanie * 1 USB nabíjací kábel* 1 Batérie * 1 (1) v Dôsledku rozdielov medzi jednotlivými obrazovkami, fotografie nemusia odrážať skutočný položky, prosím, zvážte to pred nákupom. (2) z Dôvodu ručné meranie, prosím, aby rozdiel 1-3 mm.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Vekové Rozpätie: > 3 rokov