Globálna Verzia SOYES P41 Pro Smartphone Deca Core Android 9.1 4000mAh Mobil 2GB+32GB 6.1 inch Phone 8-core procesor

  • Recenzie
  • Skladom
€65.79

Štítky: hauwei hodinky, 8 nova, p41 pro, telefóny celulares, infinix, huawei p50, 360 telefón, android mobil, , mi9 t xiao, oppo nájsť x2 pro 512 gb diskom.

Globálna Verzia SOYES P41 Pro Smartphone Deca Core Android 9.1 4000mAh Mobil 2GB+32GB 6.1 inch Phone 8-core procesor

Poznámka : 1).Tento balík je s EÚ zástrčka, Ak EÚ Zástrčku, nie je vo vašej oblasti k dispozícii, budete musieť pripraviť vlastné converter. máme tiež USA,veľká BRITÁNIA,AU zástrčka,ak sa u potrebujete, u môžete nechať správu podľa poradí, keď mieste objednávky.ak nie,sme poslali EÚ zástrčku . 2).Clá generované potrebné, aby hradí kupujúci sám. Ďalšie poplatky sú potrebné v odľahlých oblastiach alebo na vonkajšej ostrovov. 3).Ovplyvnené rôznych uhlov & jas, tam bude malé odchýlky medzi obrázok a položkou fyzickú, to však nemá vplyv na normálnu funkciu výrobku. 4).Štandardné mobilné telefóny neakceptuje test informácie z CPU-Z, na to sa zvyčajne vzťahuje na počítače. Okrem toho, pretože nemôžeme určiť ich presnosť a profesionálnosť, nepreberáme testovanie informácie z iných aplikácií, alebo iných zariadení. Dúfam, že ste pochopili ! Package zahrnuté : 1*Smartphone 1*Nabíjací kábel 1*Produkt box 1*Adaptér 1*Návod na použitie dar: 1*Telefón prípad 1*Slúchadlá do uší ( farba poslal ako náhodný ) 1* displej telefónu film Funkcia Zobraziť :

Tipy Pred Vykonaním Objednávky

1.Má Multi-jazyk ?

Naše telefóny Podpory Multi-jazyk,ako jazyk : španielčina,ruština,nemčina,Frence,poľština,portugalčina,taliančina,atď...( ale jazykové lokalizácie nemusí byť presný na 100%, a tam môže byť anglické slová na nejakú menu,prosím poznamenať.)

2.O mobilný telefón balenie:

Musíme otvoriť originálne zapečatenom box na kontrolu funkcie telefónu a inštalovať vlastné Multi-jazyk ROM a Google play store,niektoré ROM nemusia podporovať OTA Update.

Takže telefón príde neutesnenej.Ale sú 100% zbrusu nový Zaručiť.

3. Prečo telefónu reálne pamäť je menej?

Skutočná k dispozícii interné úložisko je menej, než je uvedené údaje, pretože Systém android a Aplikácie mať priestor.Napríklad,telefón ROM je 32 gb,ale voľnom priestore je len 28GB alebo menej.

nemôžeme akceptovať spor na ROM/RAM údaje rozdiel.

4.O Zásielke:

Vo všeobecnosti máme loď balík cez Najlacnejsiebiokrby.sk Štandardná Doprava.Na Najlacnejsiebiokrby.sk Štandardná Doprava je oficiálne prepravné spôsob, ako navrhol Najlacnejsiebiokrby.sk

5.O spätnej väzby:

Ak máte akýkoľvek problém s výrobku,dodávka,servis,prosím, napíšte e-mailu nám,radi vám odpoveď do 24 hodín,prosím, nie otvorenej priamo.

Ak ste s nami spokojný,prosím, dajte nám 5 star spätnú väzbu,budeme ponúkať niektoré zľavy alebo darčeky pre vaše nové objednávky.


  • Funkcia 2: Android 9.1
  • ROM: 32 GB
  • farba: Čierna /Modrá
  • Funkcia 3: Dual SIM Kariet
  • Funkcia 1: 6.1 palcový displej
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: