Segbeauty 200pcs Parafínový Kúpeľ Vložky Jasné, Jedno Veľké a Hrubé Rukavice a Topánky Jednorazové Plastové Chrániče Vložky

  • Recenzie
  • Skladom
€13.18 €10.41

Štítky: parafín, Bunion Protector, nohy namočte, nohy baby kúpeľ, plastové vložky pero, žehlička pary, paraffine zlé, parafínové, detox, nohy umyť.

Parafínový Kúpeľ Vložky Jasné, Plastové 200pcs Jedno Veľké a Hrubé Rukavice a Topánky Jednorazové Plastové Chrániče Vložky

Popis:

Parafínový Kúpeľ Vložky Špecifikácia

--Materiál: PO Plastové

--Vložky veľkosť: rukavice--5.1" x 11" (13 x 28 cm); nohy kryt--12.2" x 9.4" (31 x 24 cm), ktorý sa nachádza v blízkosti veľkosť topánok z USA 10; nálepky--0.8" (2 cm)

--Produktu hmotnosť: 80g

Funkcie:

1. Hygienické a Pohodlné: tieto vložky sú práve to, čo potrebujete, aby sa zabránilo vosk zmätky! Funguje skvele pre prevenciu dostať parafín na oblečenie, nábytok, koberce alebo iné miesta nechcete parafín kontaminácie.

2. Tepla: robia skvelú prácu, pomáhajú udržať teplo z namáčanie rúk alebo nôh v parafínový kúpeľ. Aj ďalšie užitočné pre udržanie tepla, keď sa používa s našimi froté tkaniny rukavice a topánky. Odporúčame vám používať oba pre maximálne udržiavanie tepla a radosti z úľavu od bolesti ruky a nohy, že parafínový kúpeľ môže priniesť.

3. Špeciálny Dizajn pre Pohodlný Strih: naše papuče majú vyčnievajúce kusov na otváranie a prísť s samolepky na zabezpečenie topánky a rukavice bezpečne pre lepšie tepla. Prosím, prečítajte si pokyny a rozmery vložiek na obrázky detail stránku.

4. Multi-účel: funguje skvele pre parafínový kúpeľ, parafín liečby, horúci vosk liečby, vosk vaňa terapia, therabath zmierniť bolesť artritídy, Alebo môžete ju použiť pre ručné a starostlivosť o nohy. Použiť ruky alebo nohy krém alebo krém. Dať na vložky (ešte lepšie s mitt a botičky) pred spať a prebudiť sa na pekné a krásne ruky a nohy!

Balenie obsahuje:

100 x plastové rukavice

100 x nohy kryt

200 x nálepky


  • Číslo Modelu: Parafínový Kúpeľ Vložky
  • Materiál: PO Plastové
  • Druh: nohy patch
  • Veľkosť: as shown
  • Položka Druh: Starostlivosť O Nohy Nástroj
  • Zdroj Napájania: Žiadne Elektrické